Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Китайський квартал (1974)

Chinatown
360p Постер до фільму Китайський квартал (1974)

Дивитись онлайн українською Китайський квартал (1974)

Дії розгортаються в 30-х роках в американському місті під назвою Лос-Анджелес, відомому за низкою постійних подружніх зрад. У зв'язку з цим попит на приватних детективів зростає з кожним днем. Саме цей шлях і вирішив вибрати головний герой - Джейк Гіттес - не підозрюючи, куди можуть «затягнути» такі справи...

Джейк Гіттес - приватний детектив, який любить свою професію. Одного разу до нього звертається багата жінка, яка вважає, що їй зраджує чоловік. З метою викрити обманщика вона обіцяє серйозний гонорар. І герой вирішує взятися за цю справу. До того ж і «робота» обіцяє бути легкою: простежити за якимось чоловіком і дістати докази про наявність коханки. Але в ході розслідування детектив розуміє, що тут не все так просто.

Звичайно, детектив з'ясовує деякі факти, наприклад, що чоловік Евелін (замовниці) - Холліс - працює інженером в одній великій водопровідній фірмі. День у день він ходить на роботу і повертається додому, але все змінюється, коли «ціль» виявляється мертвою. На цьому, здається, справу і закінчено, але герой завжди звик доводити процес до перемоги і вирішує продовжити розслідування вже в новому ключі - дізнатися, хто вбивця.

В результаті сищик знаходить... справжню дружину померлого - Евелін, що призводить до ще більшого непорозуміння. Хто ж тоді та таємнича незнайомка, яка звернулася до нього за допомогою? Але все виявляється дуже банальним. Звернення до детектива було зроблено лише тому, щоб того і запідозрили у вбивстві (він мав стежити за жертвою, а реальна дружина його не наймати). Однак в останній момент в планах злочинців щось пішло не так і Джейка навіть поблизу не було в момент загибелі Холліса. Справа розкрита, проте правоохоронні органи вирішили не надавати злочину розголосу і... просто забули про цю ситуацію. Як то кажуть - менше головного болю з уже переданим в архів звичайним нещасним випадком. Сам же герой починає зустрічатися з Евелін і, можливо, у них все буде добре. Ось тому місту і потрібні такі люди, щоб завжди «докопатися» до істини...

Показати деталі фільму

Фільм Китайський квартал (1974) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (246,372 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам