Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Клин клином (2012)

Fire with Fire
Видалено! Постер до фільму Клин клином (2012)

Дивитись онлайн українською Клин клином (2012)

Нестаріючий Брюс Вілліс, темношкіра красуня Розаріо Доусон і зірка романтичних комедій Джош Дюамель в динамічному кримінальному бойовику Девіда Баррета ( «Касл», «Менталіст»). У центрі сюжету - відважний пожежний, який готовий на все, щоб захистити свою кохану жінку... З дитинства Джеремі відчував відповідальність не тільки за себе, але і за людей навколо, саме тому він вибрав гідну і в той же час небезпечну професію пожежника. Герой любить свою роботу і в будь-який час дня і ночі готовий прийти на допомогу до жертв пожежі. Однак він не підозрює, що незабаром сам виявиться таким же безпомічним. Під час одного завдання Джеремі стає єдиним свідком жорстокого вбивства і погоджується дати показання в суді.

Незважаючи на те, що герой відразу ж стає учасником федеральної програми по захисту свідків, злочинець продовжує погрожувати не тільки йому, але і його коханій. Тоді Джеремі вирішує взяти справу в свої руки. Що буде далі ви дізнаєтеся, якщо вирішите дивитися онлайн «Клин клином».

Головний герой картини - пожежник Джеремі, який став випадковим свідком пограбування і вбивства. Відбувшись лише кульовим пораненням, хлопець вижив і погодився давати свідчення проти лідера великого злочинного угруповання, щоб посадити його за ґрати. Він потрапляє під діючу в Америці програму захисту свідків. Хлопцеві загрожує серйозна небезпека, але, на жаль, влада не змогла захистити його сім'ю. З цього моменту і починається кругообіг захоплюючих і небезпечних подій.

Джеремі і його дівчині щодня погрожують, не приховуючи той факт, що небезпека виходить від його опонента в суді. Герой змушений взяти правосуддя у свої руки і почати самостійно вирішувати проблеми з кривдниками. Йому варто бути максимально обережним, так що на лезі ножа балансує ще і життя його коханої дівчини. Це абсолютно змінює хід думок хлопця, так що милосердя не чекайте.

Протягом решти фільму герой успішно виплутується з ситуації, що склалася, адже результат, звичайно ж, буде на користь Джеремі.

Показати деталі фільму

Фільм Клин клином (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (22,294 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Відео видалено через скаргу правовласників.
ООО «Интернет Копирайт Менеджмент»
ул. Выборгская , 42-а г. Киев, 03067, Украина
e-mail: [email protected]
http://ruprotect.com

Документ що підтверджує право власності:
http://ruprotect.com/static/warrants/TMD-ICM-poa-16-43.pdf
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам