Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Корпорація монстрів (2001)

Monsters, Inc.
360p Постер до фільму Корпорація монстрів (2001)

Дивитись онлайн українською Корпорація монстрів (2001)

Багато з нас пам'ятають, що в дитячому віці були переконані в тому, що шафа - це не тільки шафа, це ще й притулок жахливих монстрів, які вночі виходять звідти і зі злими намірами направляються в нашу сторону. Кожен пам'ятає, як же страшно було вночі одному залишатися в ліжечку, коли ні з того ні з сього поскрипували двері шафи. Це вганяло в дикий жах.

Однак чомусь, коли ми кликали дорослих, то ті, відкриваючи двері шафи, ніяких чудовищ не бачили. У чому ж тоді була справа? Невже це були галюцинації? Виявляється, що ні, це дійсно були монстри і виходили вони з шафи. А потрібно було їм одного - до жаху нас налякати. Незважаючи на таку нехорошу мету і неприємний зовнішній вигляд, вони виявляється в повсякденному житті такими вже поганими хлопцями, а лякати діточок змушені для того щоб забезпечити своє рідне місто електроенергією. Однак, як не парадоксально, монстри самі бояться дітей! А як же вони злякалися, коли дитина проникла в Монстрополіс...

Показати деталі фільму

Фільм Корпорація монстрів (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (677,716 голосів)
Рейтинг: 7.8/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам