Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Крижане серце (2013)

Frozen
HD 1080p Постер до фільму Крижане серце (2013)

Дивитись онлайн українською Крижане серце (2013)

Молода принцеса Ельза тільки починала по-справжньому жити, як у її сім'трапилося страшне лихо: померли її батьки. Звичайно, після цього її життя повністю змінилося, перестало бути таким яскравим і безтурботним, адже на її тендітні плечі лягла необхідність керувати справами цілого королівства. Але вона не змогла впоратися з такою відповідальністю, й усе королівство опинилося у лещатах снігу, льоду і вічної зими.

Щоб не спричиняти подальші страждання своїх підданих, молода принцеса приймає нелегке рішення назавжди покинути рідні землі й оселитися десь у горах подалі від усіх, кого вона любить і хто через неї опинився у скрутному становищі. Ви можете скачати торрент і самостійно подивитися, як нелегко далося їй це рішення.

Але молодша сестра Ельзи, Анна, не може дозволити своїй рідній душі приректи себе на вічне вигнання, тому вона вирушає на пошуки родички. Разом з нею відправляється у нелегку мандрівку добрий парубок Крістофер, що займається продажем льоду, та його вірний супутник – олень Свен. Ця пригода стане найдивовижнішою в усьому їх житті, адже їм доведеться подолати чимало перепон, не одного разу переборювати свій страх перед таємничими і незнайомими істотами. Дивитись онлайн за пригодами безстрашної компанії можна прямо на нашому сайті.

Показати деталі фільму

Фільм Крижане серце (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.5/10 (476,241 голосів)
Рейтинг: 7.8/10 - 12 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам