Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Кров спокути (2013)

Blood of Redemption
360p Постер до фільму Кров спокути (2013)

Дивитись онлайн українською Кров спокути (2013)

Главу кримінального сімейства, який хотів відійти від справ, вбивають у дворі власного будинку, а старшого з синів садять за ґрати. Хтось їх підставив, щоб вивести з гри впливову сім'ю Грімальді. Але Аксель, вірна цьому дому і його господареві людина, не зупиниться, поки не дізнається правду. Він хоче помститися і покарати винних. Через три роки, коли син убитого виходить на свободу, вони разом починають власне розслідування і ніхто їм не зможе у цьому перешкодити. Вбивці заплатять власною кров'ю за смерть батька.

Начальник охорони крупного мафіозі, Аксель, зустрічається в своїй квартирі з його дружиною Лорін, щоб обговорити те, що сталося два тижні тому - був убитий глава їх родини, Серджіо Грімальді, а син Куїнн, на якого працює головний герой, сів за грати. Вірний своєму босові охоронець хоче дізнатися правду і помститися вбивцям.

Поступово вони перебирають різні кандидатури, намагаючись знайти потрібну нитку, яка б привела їх до того самого зрадника. Вони діляться один з одним відомою інформацією, згадуючи всі події по порядку.

Претендентів багато. Курт - молодший син Грімальді - ніколи не зв'язувався зі злочинною діяльністю. Потім взагалі влаштувався на службу в ФБР. Хейден - старий друг сім'ї, з яким довго працював Серджіо. Його племінник Кемпбелл, що недавно приїхав з Лондона. Після вбивства саме вони підім'яли весь бізнес під себе. Борис, головний діловий партнер Грімальді, міг це все провернути, щоб прибрати бізнес до своїх рук. Або ж продажний сенатор, що покривав діяльність сім'ї. Аксель з Лорін вирішують дочекатися Куїнна з в'язниці, а потім робити які-небудь дії.

Через три роки звільняється син мафіозі і розслідування відновлюється. Вони вступають у відкрите протистояння з Хейденом і його племінником, зриваючи більшість їхніх планів. Викравши необхідну бандитам інформацію, вони вимагають викуп і призначають зустріч, в кінці якої відбувається перестрілка. Аксель розправляється з Кемпбеллом і його людьми, але отримує кулю в спину від свого боса. Відкривається, що все, що сталося - це справа рук Куїнна, який хотів вести справи сімейства самостійно, тому сам все підстроїв. Він вже святкував перемогу, як охоронець стріляє в лоб зраднику і невірній дружині.

Показати деталі фільму

Фільм Кров спокути (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.5/10 (1,258 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам