Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Легенда про Червоного орла (2011)

Águila Roja, la película
360p Постер до фільму Легенда про Червоного орла (2011)

Дивитись онлайн українською Легенда про Червоного орла (2011)

Іспанія, 17 століття.

Королівська охорона переслідує молоду дівчину, але їй на допомогу несподівано приходить воїн в масці, який поодинці справляється з цілим загоном. Тим часом дівчина зникає.

Король Іспанії, Філіп VI, готується до саміту з главами Англії, Франції і Португалії, мета якого - врегулювання політичних конфліктів між країнами. Між тим на нього готується замах: кардинал в змові з англійцями і французами планує отруїти монарха. Тим часом комісар, загін якого був розбитий воїном-одинаком, якого всі в народі знають як Червоного Орла, наказує вбити його одному з найжорстокіших найманців.

День саміту. Почесні гості з'їжджаються з подарунками і промовами. На урочистому обіді королю підкладають отруєну рибу. Незабаром йому стає погано і він іде до своїх покоїв. Лікарі вважають, що це невелике отруєння і йому нічого не загрожує. Комісар потайки перевозить короля в замок-в'язницю, про який ніхто не знає. Дізнавшись, що справа не завершена, французи викрадають сина маркізи, що брала участь у змові проти короля і наказують негайно видати їм Філіпа, інакше хлопчик буде убитий.

Червоний Орел не може забути прекрасну незнайомку, яку він врятував від королівської охорони і незабаром він вистежує її. Тій потрібна допомога, її батько, знатний вельможа, був поміщений у в'язницю за те, що хотів попередити короля про небезпеку. Червоний Орел обіцяє допомогти дівчині.

Незабаром в місті розходяться чутки, що король пропав, а вся армія покинула гарнізон, підкорившись підроблену наказу Філіпа і тепер мирних жителів ніхто не зможе захистити в разі нападу ворогів. Хуан, кузен короля, дізнається, що загони англійців і французів підійшли впритул до міста і готуються захопити владу. Він збирає своїх друзів і звичайних жителів з вимогою захистити свої сім'ї. Він відправляє гінця з наказом повернути армію, а поки планує затримати ворогів своїми силами. Незабаром до нього приходять новини, що вся іспанська армія була розбита і ніхто не прийде їм на допомогу.

Комісар приводить французів до в'язниці, Філіпа забирають і збираються стратити. Червоний Орел зі своєю супутницею добирається до замку занадто пізно, але вони встигають визволити батька дівчини.

В останній момент Червоному Орлу вдається врятувати від смерті свого короля і Філіп повертається на престол. Він випроваджує своїх високих гостей із погрозою напасти на їх країни.

Показати деталі фільму

Фільм Легенда про Червоного орла (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.9/10 (370 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам