Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Листи до М. (2011)

Listy do M.
HD 1080p Постер до фільму Листи до М. (2011)

Дивитись онлайн українською Листи до М. (2011)

Різдвяна історія польського режисера Миті Окорна отримала не лише високі оцінки кінокритиків, а й схвальні відгуки тисяч глядачів, що встигли полюбити польський кінематограф. Захоплююча мелодрама з елементами комедії побачила світ у 2011 році й представила глядачам п'ять різних історій про життя у зимовій Варшаві. Кожна сюжетна лінія об'єднана в одну спільну історію про настання Різдва, коли люди найбільше вірять у казки та магію святкових вечорів.

Головний герой кінофільму – Миколай. Чоловік працює на радіо та виховує сина, який найчастіше чує голос батька лише з колонок радіо. На своєму робочому місці діджею доводиться щоденно приймати сотні дзвінків від слухачів, вислуховувати їхні життєві перепетії та навіть давати поради щодо їх вирішення. Втім, іронія долі є такою, що Миколаю вдається налагодити сотні чужих життів, а от часу на своє – бракує.

Різдво та інші свята він проводить на роботі, живе пультом діжджея станції, а сина та почуття залишає однісіньких вдома. Чи вдасться святковим чарам та дитячим мріям зруйнувати укладений стиль героя – можна дізнатись лише переглянувши історію до фінішного кінця. Дивитись онлайн чи скачати торрент на Листи до М. можна на нашому сайті за вказаними посиланнями.

Показати деталі фільму

Фільм Листи до М. (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.4/10 (2,404 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам