Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Копи на підхваті (2010)

The Other Guys
HD 1080p Постер до фільму Копи на підхваті (2010)

Дивитись онлайн українською Копи на підхваті (2010)

Офіцер поліції Дюк приторговує на вулиці травичкою, для конспірації запакованій в тушки щурів. Збувши чергову дозу, він йде помочитися до паркану і ловить на собі погляд підлітка, слухача плеєр. Дюк докопується до хлопчини, який слухняно поступається йому свої навушники. Деякий час по тому Дюк приходить в кафе, щоб зустрітися з офіцером Саншайн, який давно підсів на дурь і заборгував Дюку кругленьку суму. Вручивши Саншайн щура, нашпиговану травичкою, Дюк пропонує товаришеві розплатитися з ним, надавши послугу. Вони йдуть до машини Дюка, в багажнику якої лежить стікаючи кров'ю чоловік. Дюк каже, що випадково підстрелив його і доручає Саншайн утрясти проблему в рахунок боргу. Ледве живий чоловік не нарікає на долю і лише просить включити знову музику в машині. Саншайн купує лопату і везе напівтруп до свого дому. Копаючи яму на задньому дворі, він знаходить сумку з грошима. Він дзвонить Дюку і повертає йому напівтруп, оскільки тепер може легко погасити свій борг. Офіцеру Холмс потрапляє в руки старий порно журнал і на одному з фото вона дізнається Саншайна. Холм ділиться цією знахідкою з Дюком, а той в свою чергу розповідає їй про везіння Саншайна і потім їде до офіцера Рафу, який записує диско-трек і запитує думку Дюка. Почувши невтішний відгук, він говорить, що йому потрібна друга думка і тоді Дюк зносили з багажника напівтруп, залишає його з Рафом, а сам терміново їде на зустріч з клієнтом. Офіцер Холмс шантажем витягує у Саншайна гроші, погрожуючи показати журнал його дочки, і він у відчаї знову перекопують свій двір і знову знаходить сумку, але без грошей. У цей момент дочка підбирає випав з мусорки журнал і розгортає його на очах у батька. Побачивши це, Саншайн встромляє собі в горло лопату і вмирає. Підліток, до якого докопався офіцер Дюк, розповідає про це в ділянці. Виявляється, коли він тікав від Дюка, той почав стріляти і потрапив в чоловіка, якого потім засунув в свій багажник. Всі копи збираються на похоронах Саншайна. Дюк каже слова. Всі танцюють під музику Рафа.
Показати деталі фільму

Фільм Копи на підхваті (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.7/10 (209,118 голосів)
Рейтинг: 6.2/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам