Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Крампус: Викрадач Різдва (2015)

Krampus
HD 720p Постер до фільму Крампус: Викрадач Різдва (2015)

Дивитись онлайн українською Крампус: Викрадач Різдва (2015)

Крампус: Викрадач Різдва (2015)

Напередодні Різдва люди готуються до свята, прикрашають будинки, купують подарунки, готують смачні страви, щоб зустріти світле, добре і всіма улюблене свято в колі рідних і близьких. Всі люблять Різдво, але для сімейства Енджел це свято стало ще тим головним болем, адже в їхньому будинку зберуться численні родичі, а це додатковий клопіт. До того ж вся сім'я примудряється серйозно посваритися. Подружжя Томмі і Сара сваряться через роботу Томмі, яку він не може відкласти навіть на час свята, а діти Без і Макс не дуже гарно поводяться.

Правда Макс все ще вірить в Санта Клауса і чекає на Різдво, як і його бабуся Омі, яка продовжує святкові приготування, не зважаючи на всі сварки в домі. Однак сварка в сім'ї в свято - це жахлива помилка, адже згідно з давньою легендою, в такі сім'ї Санта не навідується, зате приходить його злий двійник Крампус, яка не дарує подарунки, а відбирає все найцінніше...

Показати деталі фільму

Фільм Крампус: Викрадач Різдва (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (40,817 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам