Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Шопо-коп (2009)

Paul Blart: Mall Cop
HD 720p Постер до фільму Шопо-коп (2009)

Дивитись онлайн українською Шопо-коп (2009)

Головний герой фільму «Шопо-коп» - добродушний товстун Пол Блат. Він усе життя мріяв пов'язати долю з захистом міста або навіть країни, але щорічно провалював тест з фізичної підготовки і повертався на вже знайомий йому пост - в один з найбільших гіпермаркетів округу, де служить охоронцем.

Молл кишить невеликими пригодами і Блат з товаришами в звичній розміреним манері усуває дрібні проблеми і намагається допомагати в міру сил всім, хто цього потребує. Але одного разу Полу випадає шанс проявити навички та вміння, отримані за роки тренувань: довірений йому торговий центр пограбували незадовго до Різдва. Більшості відвідувачів вдалося евакуюватися, але Блат відмовляється покинути об'єкт, стаючи для поліції очима на місці подій. Він, як ніхто інший, знає всі секрети гіпермаркету, тому має деяку перевагу перед злочинцями. Противники озброєні, небезпечні і налаштовані досить серйозно, тільки ось і Пол не має наміру поступатися, і дає обіцянку відстояти Молл.

Показати деталі фільму

Фільм Шопо-коп (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (91,055 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам