Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Світ Юрського періоду (2015)

Jurassic World
HD 1080p Постер до фільму Світ Юрського періоду (2015)

Дивитись онлайн українською Світ Юрського періоду (2015)

На невеликому острові Нумблар, який розташовується в Тихому океані, є величезний парк з динозаврами, заснований давним-давно відомим професором Джоном Хеммонд. Весь ділянка суші являє собою джунглі, де мешкали хижі динозаври. «Світ Юрського періоду» населений клонованими монстрами і має невелику кількість багатих відвідувачів. Досить довго він нормально працює і функціонує у звичайному режимі. Однак його популярність з часом значно знизилася, і кампанія вирішує піти на небезпечне і грандіозне рішення: вона створює новий атракціон для залучення клієнтів і зростання популярності давно застарілого парку. Проте його створення призводить до жахливих наслідків. Величезні чудовиська знову опиняються на волі і представляють загрозу не тільки жителям острова і відвідувачам парку, але і всьому людству. Головним героям належить вижити в умовах, де панують хижаки. Вони зобов'язані зробити все можливе, що б кровожерливі тварі не вибралися звідси і не дісталися до великих міст. Адже ці стародавні хижаки здатні запросто винищити людство.

Показати деталі фільму

Фільм Світ Юрського періоду (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (463,911 голосів)
Рейтинг: 7.2/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам