Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Троя (2004)

Troy
HD 1080p Постер до фільму Троя (2004)

Дивитись онлайн українською Троя (2004)

Головний епос людства фундаментальна «Іліада» в вільному переказі голлівудського кінематографа. Наскільки хороший улюбленець жінок красень Бред Пітт в обладунках і з мечем, можна подивитися онлайн в фільмі «Троя». Юний і палкий царевич Паріс не на жарт захопився дружиною Менелая. Почуття настільки захопило молодих людей, що вони біжать від чоловіка красуні. Але таку образу Минулий знести не може. За допомогою він звертається до брата спартанського царя Агамемнона. Той не може упустити шанс підкорити волелюбну Трою. Агамемнон збирає безліч ахейців всіх героїв, якими тільки може похвалитися Греція на чолі з непереможним Ахіллом, і відправляється війною на Трою. Але і троянці не дарма вважаються нащадками богів: вони не мають наміру видавати свого царевича і його кохану і сміливо приймають виклик ахейців. Маленької переможної війни не вийшло, війна все розростається, тим більше що ахейские війська розривають внутрішні протиріччя. Сам Ахілл більше не бажає виходити на поле брані.
Показати деталі фільму

Фільм Троя (2004) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.2/10 (398,588 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам