Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Відступники (2006)

The Departed
HD 720p Постер до фільму Відступники (2006)

Дивитись онлайн українською Відступники (2006)

Дія фільму відбувається в Бостоні, штат Массачусетс. Місцевий кримінальний бос Френк Костелло звертає увагу на тямущого хлопчика Коліна Саллівана, якого збирається зробити своїм протеже. Протягом багатьох років Костелло допомагає Салливану і фінансово, і морально, з нуля створюючи одного з найвірніших своїх підручних. По досягненню певного віку Салліван відправляється в поліцейську академію і з відзнакою її закінчує. Тепер у Костелло з'явився власний інформатор в поліцейській середовищі. Одним з однокурсників Саллівана в академії був Біллі Костіган, хлопець з важким минулим, але відчайдушно бажаючий принести користь суспільству. Капітан поліції хоче скористатися його «темною» біографією, щоб впровадити в банду Костелло, але Костіган відмовляється. «Подумай, ти хочеш бути поліцейським або здаватися їм?», - Запитує його капітан, і Костіган розуміє, що не має права відмовитися. Герой робить напад, після чого опиняється у в'язниці. Вийшовши звідти, він починає влаштовувати в місті низку дрібних злочинів, чим привертає увагу Костелло. Опинившись в його банді, Костіган збирає інформацію про босі і його підручних. Він дізнається, що Костелло працює над великим замовленням: він збирається продати вкрадені мікропроцесори китайцям. Тим часом Салліван отримує підвищення до відділу спеціальних розслідувань, де його завданням стає обчислити «крота», яким він сам і є. Використовуючи всі підручні засоби, Салліван намагається врятувати людей Костелло від арешту і в процесі цього дізнається, що і в мафіозної банди з'явився «кріт». Шпигунство йде в обидві сторони, і Салліван повинен припинити це. Він просить у Костелло всі дані на його людей, щоб «пробити» їх по своїй базі і з'ясувати, хто може виявитися подвійним агентом. Однак з'ясовується, що ніхто з банди не пов'язаний з поліцією. Більш того, незабаром Салліван дізнається, що сам Костелло є інформатором ФБР. Герой боїться, що його особистість розкриють, і вирішується на відчайдушні заходи ...

Показати деталі фільму

Фільм Відступники (2006) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.5/10 (986,282 голосів)
Рейтинг: 7.2/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам