Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Чорне Дзеркало (Сезон 1-3) (2011-2016)

Black Mirror
HD 1080p Постер до серіалуЧорне Дзеркало (Сезон 1-3) (2011-2016)

Дивитись онлайн українською Чорне Дзеркало (Сезон 1-3) (2011-2016)

Життя героїв серіалу «Чорне дзеркало» вже знаходиться під всепоглинаючим впливом нових для нас технологій. Реальний і віртуальний світи мало не сплелися воєдино. А людський мозок вже не здатний справлятися з усією кількістю інформації. Соціальні мережі розплели свою павутину і ловлять у неї кожного.

У цій обстановці і розгортається сюжет серіалу. У Великобританії викрадають принцесу Сюзанну. Прем'єр-міністра вночі піднімають з ліжка, щоб озвучити вимоги викрадачів. У відеоролику пов'язана принцеса просить про звільнення. Чого ж хочуть за її життя? Грошей? Визволення терористів? Прощення боргів країнам третього світу? Принцесі складно озвучити ... але хочуть викрадачі лише одного - щоб прем'єр-міністр Майкл Каллоу в 16.00 в прямому ефірі всіх супутникових та наземних телеканалів вчинив статевий акт зі свинею... Копії відео видаляють з інтернету, і замість одного видаленого з'являється шість нових. Як викрутитися в цій ситуації бідному прем'єру? На що здатні спецслужби, щоб врятувати принцесу?

В іншому сюжеті всі люди вже живуть з вбудованими чіпами. Операція з їх імплантації безболісна. Зате потім ти зможеш прокручувати свою пам'ять як кіноплівку. Вже немає необхідності розповідати щось друзям, достатньо лише прокрутити їм ролик. А при посадці в літак продемонстувати події, які відбувалися з тобою за тиждень. Якщо все чисто і ніяких злочинів не скоював, то лети туди, куди тобі завгодно.

Люди починають замислюватися, а яке життя без чіпів? Як краще: з електронною пам'яттю або без неї? Один з таких - Ліон. При його зникненні на 5 днів, його дівчина вже на четвертий день його зрадила. Хлопець буквально живе своїм минулим, постійно прокручуючи картини щасливих моментів з пам'яті. Чи вдасться Ліону стати по-справжньому щасливим вже зараз, в реальному житті?

Показати деталі серіалу

Серіал Чорне Дзеркало (Сезон 1-3) (2011-2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.9/10 (213,031 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 20.08.2016 р.
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам