Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Наші пані у Варшаві (2015)

Dziewczyny ze Lwowa
360p Постер до серіалуНаші пані у Варшаві (2015)

Дивитись онлайн українською Наші пані у Варшаві (2015)

Дія фільму «Наші пані у Варшаві» присвячена життєвому шляху чотирьох жінок. Вони у Львові не знайшли долі, тому вирішили поїхати у Польщу.

Музикант Уляна грає на скрипці у Львові. Дома її чекає дівчина з папою невдахою, який зловживає алкоголем. Сім’я розпалася. Жінка продає скрипку. Дитина залишається з бабусею, а Уляна їде на заробітки до Польщі.

Так як жінка може добре вести господарство та володіє медичними навичками, вона влаштовується сиділкою до дідуся. Він виявився чуйною людиною. Уляна та дідусь потоваришували. Жінка відчуває натхнення до музики.

Працедавець допомагає знайти вчителя грі на скрипці та допомагає сплатити гроші за навчання. Вона з головою починає навчатися на музикальному інструменті. Ця наполегливість призводить до того, що їй стає погано. Родичі дідуся стурбовані тим, що Уляна займається не прямими обов’язками, та викликають поліцію. Наступний тижні вирішують долю дівчини.

Поліна власниця агентства мод, що потрапляє до стадії банкрутства. ІІ син залишається в Україні, а матуся їде на заробітки. Поліна знаходить роботу на будівництві. Але роботодавці виявилися підозрілі. Вона знаходить нове місце роботи на якому керівництво задоволено її працею. Таким чином вона отримує підвищення посади до керівника. Тепер вона відповідальна за жінок у бригаді. Жінки з бригади не задоволені вирішенням боса. Та починають вставляти палки к колеса Поліні. Її підставили на роботі. Вона звільняється. Поліна вирішує відкрити свій бізнес. Вона пише бізнес-план та починає пошук працівників.

Дівчина Оля обрала нареченого Ігоря, який не бажає працювати. Таким чином дівчина їде на заробітки. Наречений, після приїзду дівчини до Польщі, не відповідає на дзвінки та смс. Стурбована дівчина потрапляє у ДТП. Вона виживає. Але поліція погрожує дівчині депортацією. Власник квартири знайшов засіб позбутися полісменів. Сусід програміст, що надав першу допомогу Ользі, почав у неї закохуватися.

Ользі подзвонив наречений. Він повинен віддати гроші у розмірі 5 тисяч гривень. Якщо ні, то його вб’ють. Сусід позичає Ользі гроші. Хоча вона дізнається, що Ігор її ошукав. Та не бере гроші у борг. З певним побоюванням Ольга визнає, що закохується у сусіда. Сусід Ольги Томак визнає, що закохався у дівчину. Але має труднощі у спілкуванні з дівчатами. Тому не знає як це сказати дівчині. Оля знайшла роботу. Хазяйка вчить дівчину премудростям хатньої роботи. Ольга нарешті щаслива з Томаком. Хоча не може забути Ігоря. Приїжджає Ігор, що не може звикнутися з тим, що Ольга його не кохає. Ольга нарешті отримує першу зарплату . Також визначається з тим, що кохає Томака. Вона щаслива та сповнена натхнення.

Світлана допомагає дівчатам знайти роботу та житло. Але дівчата проходять через деякі труднощі у пошуку роботи. З усіх дівчат Світлана вже деякий час працює закордоном. Вона проціє прибиральницею у Варшаві. Світлана закохалася у роботодавця. Та починає його зваблювати. Через деякий час з’ясовується те. Що він одружений.

Світлана з подругою артисткою готується до вечора на якому буде адвокат. Він нарешті зачарувався красою Світлани. Світлана з адвокатом зачарована відносинами. Але юрист пригощає Світлану коньяком. Потім скориставшись обставинами залишає дівчину з конвертом у якому залишає гроші Актриса запропонувала Світлані роботу у театру. Но ось з’явився адвокат з трояндами.

Цей серіал розкриває проблеми сьогодення. Жінки їдуть за заробітком. Залишає свої родини в Україні. Деякі знаходять особисте щастя у Польші. А деякі починають власний бізнес. Цей серіал дає можливість виявити основні проблеми міграції трудового персоналу у сьогоденні.

Таким чином цей серіал дає можливість виявити проблеми та задачі сьогодення у трудовій міграції робітників.

Показати деталі серіалу

Серіал Наші пані у Варшаві (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: /10 (0 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 19.08.2016 р.
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам