Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Всі жінки відьми (1-8 Сезон) (1998-2005)

Charmed
480p Постер до серіалуВсі жінки відьми (1-8 Сезон) (1998-2005)

Дивитись онлайн українською Всі жінки відьми (1-8 Сезон) (1998-2005)

Перша серія цього серіалу. Прю, Пайпер і Фібі живуть у будинку свого дитинства разом з бабусею. Вони часто сваряться між собою, особливо Прю і Фібі. В один жахливий день їх бабуся помирає, і сестри залишаються одні. Фібі їде в Нью-Йорк у пошуках своєї долі. Через півроку вона повертається. Але цьому рада тільки Пайпер, Прю не любить Фібі. Пайпер і Фібі вирішують поворожити на старій спіритичної дошці, яку нещодавно знайшла Прю. На дошці випадає слово "Горище", і Фібі вирішує сходити туди одна. На горищі він знаходить Книгу Таїнств, великий фоліант з різними зіллям і закляттями. Вона читає перший заклинання, і до трьох сестрам повертаються їх пов'язані сили. На наступний ранок Фібі все розповідає сестрам, але ті їй не вірять. У кафе Прю зустрічає своє перше кохання - Енді, копа з Сан-Франциско. Вона згадує слова Фібі, про те, що тепер треба боятися всіх і кожного - на них в будь-який момент може напасти демон або чаклун. Прю починає підозрювати Енді. У той же час, Фібі вирішила проїхатися на велосипеді, щоб відпочити. У неї бачення - хлопчиків збиває машина. Молодша сестра бачить цих хлопчиків і рятує їх, але сама потрапляє під машину. Її відвозять до лікарні. Зустрівшись з сестрами, вона з'ясовує, що і у них відкрилися сили. Прю рухає предмети силою думки, а Пайпер - заморожує час ... Хлопець Пайпер, Джереммі, хоче показати їй щось незвичайне. Він веде її на дах якогось будинку, але раптом перетворюється на демона в шахті ліфта. Пайпер заморожує його і тікає. Прибігши додому, вона все розповідає сестрам. Вони читають заклинання від Джереммі, але у Фібі бачення - він вижив. Джереммі вривається на горище до сестер, весь пронизаний шипами (це через заклинання). Відьми читають закляття, і він помирає, сказавши наостанок, що таких, як він ще багато. З ранку Прю бачить Енді біля будинку і домовляється про побачення. Три сестри заходять до хати, а Прю закриває двері своєї новою силою.

Опис 2 сезону Всі жінки відьми

Зав'язка сезону розповідає про історію кохання Лео і Пайпер: з'явився новий герой, суперник Лео, по імені Ден Гордон. У відсутність Лео, Пайпер закохується в Дена, але потім розуміє, що її єдиний - це Лео. Купідон пророкує Фібі, яка, до речі пішла вчиться, велику любов. Прю дуже переживає смерть Енді, а потім зав'язує роман зі своїм співробітником - Джеком Шерріданом (Локлін Мунро). Пізніше, Прю йде з Бакленд і припиняє відносини з Джеком. В кінці сезону, Ден їде в інше місто і вже не страждає за Пайпер; сама Пайпер відлітає на небеса з Лео.

Опис 3 сезону Всі жінки відьми
Останній сезон за участю Шеннен Догерті. Тріада підсилає демона Балтазора, щоб убити "Зачарованих". Це напівдемон напівлюдина, і його людська частина закохується в молодшу з сестер - Фібі. Він бореться сам з собою, і, врешті-решт, вибирає любов. Пайпер і Лео одружуються, пройшовши безліч перешкод. Прю відчайдушно намагається знайти собі хлопця. Сезон закінчується на викритті "Зачарованих" як відьом. Фібі залишається в підземному царстві, як запорука того, що Хазяїн поверне час назад, і пожвавить померлу Пайпер. Демон Шакс нападає на Прю і Пайпер і залишає їх лежати, напів-мертвою

Опис 4 сезону Всі жінки відьми
У цьому сезоні з'являється нова сестра - Пейдж. У зв'язку з смертю Прю, вона повинна заповнити Силу Трьох. Початок сезону розповідає про те, як Пейдж, тепер наймолодша, стає повноцінною відьмою. Також, ми спостерігаємо розвиток відносин між Лео і Пайпер, які хочуть завести дитину. Наприкінці, Коул стає Господарем і Зачаровані змушені вбити його. На радість (чи на жаль) Коул залишається живий у Чистилищі.

Опис 5 сезону Всі жінки відьми
У п'ятому сезоні Коул спробує повернути Фібі, а, після її відмови, перейде на бік зла. У 100 епізоді, Пейдж уб'є його у віртуальній реальності. У Пайпер і Лео народжується син Уайатт, і половина демонів вже за ним полює. Фібі зустрічає на роботі нового директора, Джейсона, і відразу ж у нього закохується. Пейдж намагається стати супер-відьмою і закидає своє життя. Незабаром вона розуміє, що бути супер-відьмою не так вже важливо для неї.
Опис 6 сезону Всі жінки відьми
У шостому сезоні у Пайпер і Лео народжується ще один син - Кріс, той самий Кріс, який з'являється в кінці п'ятого сезону, прийшовши з майбутнього. У Фібі з'являється новий емпатичний дар, який вона намагається контролювати. Пейдж влаштовується на роботу. Головний противник Зачарованих в сьомому сезону - Барбас, демон страху. В кінці сезону Лео більше не хоче бути старійшиною, а Пайпер народжує сина Кріса. На жаль, в сьомому сезоні ми більше не побачимо Дрю Фуллера

Опис 7 сезону Всі жінки відьми
На початку невеликий життєвий відступ: "Зачаровані" відтепер будуть зніматися на новій кіностудії, назва якої ховається з причин безпеки. Також, невідомо чи буде це останній сезон чи ми побачимо ще й восьмий. За словами Аліси Мілано, якщо у шоу цього року будуть успішні рейтинги, то знімуть ще один сезон.
Тепер про зміст сьомого сезону: поки немає ніяких заяв про участь Дрю Фуллера в сьомому сезоні "Зачарованих". Перша серія сьомого сезону називатиметься "Baby's hour". Швидше за все, Лео більше не буде Старійшиною, після його слів "Я більше не один з вас", а повернеться до своїх колишніх обов"язків. Судячи з розжарених відносин між Деррілом і сестрами, його теж можуть убити. Тим часом, Пейдж продовжує шукати собі ідеального хлопця, а Фібі шукає батька для своєї майбутньої доньки. Зачаровані готуються до нової відповідальності: 2-ї дитини в будинку. Виходячи з цього, можна очікувати остаточного примирення Лео і Пайпер. Також залишається загадкою, що означали "злі" очі Уайтта в заключній серії шостого сезону.

Опис 8 сезону Всі жінки відьми
Заключний сезон популярного американського фантастичного серіалу, що розповідає про добрих відьом Холлівелл. Героїні серіалу «Зачаровані. 8 Сезон »- Фібі, Пайпер і Пейдж - вступають у заключну битву зі Злом і виходять з неї переможницями. Головні ролі в серіалі «Зачаровані. 8 Сезон »виконали: Роуз МакГоуен, Холлі Мері Комбс і Алісса Мілано.
Після перемоги над Занку героїні серіалу «Зачаровані. 8 Сезон »починають нове життя - вони міняють вигляд, змінюють імена і живуть невпізнанними. Тепер вони - Джулі, Дженні і Джеммі Беннет. Будинок, в якому вони мешкають, належить Віктору - їх батькові.
Однак незабаром Пейдж (Роуз МакГоуен) починають відвідувати дивні видіння. Слідуючи заклику, який переслідує її, дівчина зустрічає Біллі Дженкінс. Біллі - молода відьма, яка не вірить в загибель зачарованих і намагається розшукати їх, щоб вони навчили її тонкощам магічного майстерності. Дізнавшись, що перед нею сестри Холлівелл, вона пояснює, що намагається знайти свою зниклу сестру.
Ангел Долі тим часом забирає Лео Уайатта (Брайан Краузе). Він каже, що зберігач потрібен в іншому місці, і його повернуть після того, як Зачаровані здолають Зло у Великій Битві. Однак не розповідає, що це за битва. Біллі за допомогою магії Зачарованих знаходить свою сестру Крісті. Остання виявляється демоном, до того ж одержимим ідеєю вбити відьом. З'ясовується, що ненависть до дівчат їй вселила Тріада, яка зуміла повернутися. З цього моменту Крісті намагається налаштувати свою сестру проти Зачарованих. Битва сестер Холлівелл з сестрами Дженкінс і повинна стати тією самою Великої Битвою ... Зачарованим вдається знищити Триаду, а Біллі вбиває демона-Крісті. В останніх епізодах серіалу «Зачаровані. 8 Сезон »з'являються всі згадувані покоління Холлівелл - з сьогодення, майбутнього і минулого. Сестри закінчують свою війну зі Злом і записують історію Зачарованих в Книгу Таїнств. Вони повертаються до нормального життя, і демони ніколи їх більше не турбують. Пейдж виходить заміж за поліцейського Генрі (Іван Сергій), у них народжуються дівчатка-близнюки і хлопчик. Купідон (Віктор Вебстер), який колись відвідав Фібі (Алісса Мілано), бере її за дружину, і у них народжуються три дівчинки. Пайпер (Холлі Мері Комбс) і Лео стають батьками ще однієї дівчинки. Лео відправляється викладати в Школу Магії. Місце Зачарованих у боротьбі із Злом займають Уайатт і Кріс - найсильніші маги свого часу. Саме вони тепер будуть полювати на демонів замість своїх батьків.

Показати деталі серіалу

Серіал Всі жінки відьми (1-8 Сезон) (1998-2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (62,578 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 41 голосів (рейтинг world-ua)
Обрати сезон, серію:
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 16.08.2016 р.
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам