Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дівчина з Данії (2015)

The Danish Girl
HD 720p Постер до фільму Дівчина з Данії (2015)

Дивитись онлайн українською Дівчина з Данії (2015)

Історія починається з несподіваного прохання жінки-фотографа до свого чоловіка. Вона хоче, щоб Ейнар позував їй в жіночому одязі на черговій фотосесії через відсутність моделі, яка повинна була в ній брати участь. Чоловік з подивом сприйняв прохання, але погодився. Ці картини, дуже сподобалися публіці і дружина вирішує продовжити їх створення. Чоловіка спочатку бентежать жіночі вбрання, але через деякий час, звикнувши до них, він розуміє, що йому комфортно в жіночому одязі. Все заходить настільки далеко, що Ейнар створює свій жіночий образ, з'являючись в такому вигляді на публіці. Придумавши собі ім'я Лілі Ельбі, він вже починає всерйоз замислюватися про операцію зі зміни статі, яка в ті роки була досить ризикованою витівкою, адже затія могла позбавити життя пацієнта. Ейнар вирішує за будь-яку ціну здійснити задумане і стати першою людиною в історії, що змінила свою стать.
Показати деталі фільму

Фільм Дівчина з Данії (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (128,243 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам