Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Впіймай мене, якщо зможеш (2002)

Catch Me If You Can
HD 1080p Постер до фільму Впіймай мене, якщо зможеш (2002)

Дивитись онлайн українською Впіймай мене, якщо зможеш (2002)

У 1963 році підліток Френк Ебегнейл живе в Нью-Йорку разом з батьками. Але незабаром у сім'ї закінчуються гроші, і вони змушені переїхати зі свого великого будинку в маленьку квартиру, а через якийсь час батьки героя і зовсім вирішують розлучитися. Після цього Френк тікає з сім'ї. Коли у нього закінчуються гроші, то хлопець починає займатися шахрайством, і незабаром розміри його афер починають збільшуватися. Він навіть прикидається пілотом літака, щоб підробляти чеки Пан Американ, що дозволяє йому вкрасти майже три мільйони доларів. У цей час агент ФБР по боротьбі з шахрайством Карл Хенретті починає вистежувати Френка. Одного разу герої зустрічаються в готелі, де Френк переконує Карла, що його ім'я Баррі Аллен, і він працює в Секретної службі. Хенретті занадто пізно розуміє, що його провели. Уже на Різдво шахрай телефонує Френку і вибачається, що провів його, на що агент ФБР відповідає, що скоро зловить його. Френк тим часом вже дається взнаки за адвоката і лікаря, а також закохується в дівчину на ім'я Бренда. Пізніше він розкриває їй правду про себе і просить бігти разом з ним. Карл наздоганяє шахрая, і той знову змушений бігати, але перед цим він просить Бренду зустрітися з ним через два дні на умовленому місці. Через два дні Френк бачить, як дівчина чекає його, але також він бачить агентів ФБР, які вичікують його, і вирішує втекти в Європу. Сім місяців по тому Хенретті повідомляє босові, що Ебегнейл підробляє чеки по всій західній Європі і просить дозволу виїхати за ним. У Франції Карл знаходить Френка і бере його під варту. У літаку Френк дізнається, що його батько помер. Убитий горем, він тікає з літака і повертається до свого старого дому, де зустрічає свою матір і зведену сестру, а потім здається владі. Шахрая засуджують до 12 років позбавлення волі. Але Карл вмовляє дозволити Френку працювати разом з ним, тому що він краще за всіх розбирається в шахрайстві. Так вони починають працювати разом і стають друзями.
Показати деталі фільму

Фільм Впіймай мене, якщо зможеш (2002) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (619,902 голосів)
Рейтинг: 6.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам