Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Бетмен: Початок (2005)

Batman Begins
HD 1080p Постер до фільму Бетмен: Початок (2005)

Дивитись онлайн українською Бетмен: Початок (2005)

Восьмирічний Брюс Уейн - єдиний син подружжя мільярдерів і благодійників Готем-Сіті. Його дитинство проходить цілком щасливо, поки одного разу Брюс не падає в глибокий колодязь, звідки спостерігає пролітають зграю кажанів. Вони страшно лякають хлопчика, але згодом він зможе перетворити свій страх в щось більше. Незабаром після цього інциденту батьків Брюса на його очах вбиває якийсь мерзотник Джо Чіл. Життя хлопчика більше ніколи не буде колишньою. Він дає собі обіцянку знайти і знищити злочинця, а також очистити місто від усіх безжалостни' негідників. Проходить 14 років. На черговому слуханні у справі Чила його виправдовують в обмін на свідчення проти глави мафії Кармайн Фальконе. Вирішивши не чекати справедливості від влади, Брюс намір вбити Чила, але той вже мертвий - постарався кілер Фальконе. Сержант поліції Рейчел говорить Брюсу, що вони змушені були виправдати Чила - це дало б їм хоч якусь перевагу в боротьбі проти всесильного Фальконе, негласного кримінального правителя міста. Саме йому підкоряються і поліцейські, і судді, і відомі політики, але довести це - немає ніякої можливості. Брюс відправляється мандрувати по світу і шукати способи боротьби з несправедливістю. В Азії він знайомиться з якимсь Анрі Дюккардом, який відкриває йому дорогу в таємничу Лігу Тіней і стає його вчителем. Брюс посилено тренується таємним бойовим мистецтвом, після чого успішно проходить випробування на вступ в Лігу. Однак незабаром він дізнається, що вони зовсім не ті, за кого себе видавали. Ліга не бореться зі злочинністю, вона просто знищує порочні, на їхню думку, цивілізації. Саме на їх руках руйнування Риму, спалення Лондона, загибель Константинополя. Аби не допустити більше бути причетним до Ліги, Брюс повертається в рідний Готем і починає свою боротьбу зі злочинністю. Але головна зброя в боротьбі з ворогом - це страх, тому герой створює символ, багато років тому налякав його самого - кажана. Брюс знаходить високотехнологічне обладнання - гаджети, свого часу не прийняті армією США, домовляється з Джеймсоном Гордоном, одним з небагатьох чесних сержантів поліції, і вперше на вулицях міста з'являється новий супергерой - Бетмен ...
Показати деталі фільму

Фільм Бетмен: Початок (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (1,083,992 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам