Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Грайндхаус: Невбиваний (2007)

Grindhouse: Death proof
HD 720p Постер до фільму Грайндхаус: Невбиваний (2007)

Дивитись онлайн українською Грайндхаус: Невбиваний (2007)

Трилер "Доказ смерті" повідає історію одного дуже самовпевненого каскадера Майка. У якого є дві пристрасті в житті: красиві дівчата і звичайно ж швидка їзда. Автомобіль хлопця зроблений таким чином, що при будь-якій, найжахливішої аварії він залишається цілим, в той час як інший автомобіль страждає дуже сильно і навіть гинуть люди. Поліція давно звернула увагу на факт частих аварій Майка, тільки от доказів причетності і провини каскадера у них немає. І ось так увірувавши в свою безкарність і неймовірну удачу головний герой губить життя молодих дівчат. Однак, в один з вечорів Майк пригледів собі чергову жертву у вигляді трьох привабливих подруг. Ось тільки дівчата виявилися не такі прості й надалі змішали всі карти гонщику. Невже і цього рас Майку посміхнеться удача або ж він буде покараний за свої безчинства на дорозі і за заподіяну шкоду?
Показати деталі фільму

Фільм Грайндхаус: Невбиваний (2007) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.6/10 (162,813 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам