Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Максимальний термін (2012)

Maximum Conviction
HD 720p Постер до фільму Максимальний термін (2012)

Дивитись онлайн українською Максимальний термін (2012)

Зовсім ще недавно Том Стил і Меннінг вважали своїм обов'язком захищати невідомих перехожих від небезпечних злочинців. Але зараз головні герої стрічки «Максимальний термін» (2012) одержують зовсім нове доручення, яке вже не сприймають з великим ентузіазмом. Оперативники повинні виконати необхідні процедури до закриття тюремного будівлі. Усіх в'язнів необхідно підготувати до переїзду на нове місце відбивання терміну. Загалом, досить брудна «робітка». Плюс до всього - їх всього двоє, а ув'язнених в рази більше. Тім і Меннінг не мають потрібного досвіду роботи. Їм ніколи не доводилося перевозити ув'язнених, і вони не знають, з чим ця робота пов'язана. Виявляється, і на в'язнів можуть вести полювання наймані вбивці. Під прицілом найманців два злочинниці з групи Тіма і Меннінга. Головним героям треба не тільки їх не упустити, але і не дати вбити. Їм ще ніколи не було так страшно. І їхні побоювання виправдовуються.
Показати деталі фільму

Фільм Максимальний термін (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.9/10 (5,669 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам