Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мортал Комбат / Смертельна битва (1995)

Mortal Kombat
HD 720p Постер до фільму Мортал Комбат / Смертельна битва (1995)

Дивитись онлайн українською Мортал Комбат / Смертельна битва (1995)

Дії розгортаються навколо Смертельною битви - турніру між представниками царства Землі і Зовнішнього світу, створеного Старшими богами багато століть назад. Якщо Зовнішній світ виграє десять битв підряд, то його імператор Шао Кан зможе вторгнутися в царство Землі і підкорити його. Чернець Шаоліня Лю Кан, кінозірка Джонні Кейдж і військовий офіцер Соля Блейд були обрані Рейденом, богом грому і захисником Землі, щоб брати участь в турнірі і не дати бійцям Зовнішнього світу здобути десяту перемогу. У кожного з них є своя причина для участі: Лю прагне помститися господареві турніру Шан Цзун за вбивство брата, Соня хоче розшукати на турнірі злочинця на ім'я Кано, а Кейдж лише хоче довести всім, що самостійно виконує всі трюки в своїх фільмах. На острові Лю Кана привертає принцеса Китана - прийомна дочка Шао Кана і спадкоємиця престолу Зовнішнього світу, яка, здається, хоче допомогти землянам. Лю перемагає свого першого супротивника, а Соня мстить Кано. Кейдж також перемагає Скорпіона, хоч і з труднощами. Китана дає Лю Кану підказку, як перемогти наступного супротивника по імені Саб-Зіро, який заморожує всіх, хто підійде до нього близько, що допомагає герою здобути перемогу. Потім Джонні Кейдж б'ється з гігантом Горо і тільки хитрістю справляється з чемпіоном. У розпачі Шан Цзун викрадає Соню і бере її під Зовнішній світ, щоб битися з нею і закінчити турнір своєю перемогою. Рейден відправляє Лю Кана і Джонні Кейджа у Зовнішній світ, щоб вони зупинили лиходія. Там вони стикаються з одним з поплічників по імені Рептилія, з яким розправляються. Після цього до героям приєднується Китана, яка бажає битися на їхньому боці. Потім герої заходять в замок Шан Цзун, де Лю Кан з великими труднощами вбиває його, що означає перемогу царства Землі на турнірі. Воїни повертаються додому, але раптово з'являється Шао Кан і заявляє, що прийшов за душами жителів Землі. Воїнам доведеться прийняти новий бій.
Показати деталі фільму

Фільм Мортал Комбат / Смертельна битва (1995) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.8/10 (88,475 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам