Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Обитель Зла / Оселя Зла 2. Апокаліпсис (2004)

Resident Evil: Apocalypse
360p Постер до фільму Обитель Зла / Оселя Зла 2. Апокаліпсис (2004)

Дивитись онлайн українською Обитель Зла / Оселя Зла 2. Апокаліпсис (2004)

Дія розгортається в багатостраждальному Раккун-сіті, де бушує Т-вірус, що вирвався на його вулиці. Керівництво корпорації "Umbrella" приймає рішення закрити місто на карантин, не випускаючи за його межі жодної живої душі. В епіцентрі бурі перетинаються Еліс, журналіст місцевого телеканалу і кілька співробітників силових структур. З ними пов'язується флагман корпорації доктор Ешфорд, обіцяючи вивести групу з міста в тому випадку, якщо вони визволять його дочка зі школи, що кишить зомбі. У процесі пошуку дівчинки група зазнає втрат, і до моменту зустрічі з Ешфорд вижили залишається не так вже й багато. Але і зустріч не проходить гладко: Еліс і інших чекає засідка у вигляді керівництва корпорації з їх супер-зброєю - проектом Немезіс, в якому героїня дізнається свого друга Метта. Він теж згадує дівчину і допомагає їй і її товаришам по нещастю бігти. Еліс добирається до вертольота, їй вдається злетіти, але занадто пізно, тому що вибухає атомна бомба, скинута на місто для його зачистки, і вертоліт розбивається об землю. Еліс приходить до тями в лабораторії корпорації. Вона сповнена нових сил і, знищивши свого охоронця одним поглядом, вибирається з ув'язнення. Однак тепер проект "Еліс" активований: у фінальному кадрі в зіниці героїні з'являється логотип корпорації "Umbrella", а це означає, що все тільки починається ...
Показати деталі фільму

Фільм Обитель Зла / Оселя Зла 2. Апокаліпсис (2004) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (165,707 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам