Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Пряма і явна загроза (1994)

Clear and Present Danger
480p Постер до фільму Пряма і явна загроза (1994)

Дивитись онлайн українською Пряма і явна загроза (1994)

Перед нами заплутаний, оповитий таємницями політичний детектив "Пряма і явна загроза" (Clear and Present Danger). Це продовження цілого циклу кінострічок про пригоди Джека Райана, якого майстерно зіграв талановитий актор Харісон Форд. Головний герой опиняється в ролі глави спеціального розвідувального відділу ЦРУ. Завдяки посади і заслугам, він на хорошому рахунку і вхожий в Білий Дім. Райн працює над складною трудомісткою справою про наркодилерів Колумбії, і навіть не здогадується, що уряд веде там таємні бойові дії. Курирує цю акцію один з довірених осіб президента - начальник безпеки країни і головний шеф в управлінні ЦРУ Сполучених Штатів Америки. Свої темні справи вони проводять за допомогою професійних, безжалісних найманців. Ох, нашому герою доведеться попітніти розплутуючи цей клубок. Фільм дуже динамічний і нереально видовищний. Приголомшливо сповнені сцени перестрілок, закручений, непередбачуваний сюжет і несподівана розв'язка. Так, за переглядом час пролетить не помітно, кінофільм ідеально поєднує все краще з жанру заплутаного політичного детективу і бойовика.
Показати деталі фільму

Фільм Пряма і явна загроза (1994) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.9/10 (75,959 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам