Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Врятувати рядового Раяна (1998)

Saving Private Ryan
HD 720p Постер до фільму Врятувати рядового Раяна (1998)

Дивитись онлайн українською Врятувати рядового Раяна (1998)

Пропонуємо вашій увазі культовий фільм культового режисера. «Врятувати рядового Райана» Стівена Спілберга заснований на реальних подіях і удостоєний п'яти «Оскарів». Рекомендуємо дивитися онлайн геніальну, детально продуману, надихаючу картину, що розповідає про подвиг американських солдат не в ім'я Батьківщини, але заради одного людського життя мабуть. Друга світова війна в розпалі. Гинуть солдати. Матері отримують звістки про смерть синів. Якась уважна друкарка, в чиї обов'язки входило складати «чорні» листи, звернула увагу на те, що на одну адресу надійшло відразу кілька повідомлень. Сім'я Райан не дочекається з фронту трьох синів. Четвертий, Джеймс, загублений десь у тилу противника, зв'язок з його повітряно-десантною дивізією втрачений і шанси, що Місіс Райан втратить всіх своїх хлопчиків, ростуть з кожною хвилиною. І ось капітан Джон Міллер отримує наказ розшукати рядового Райана і доставити його додому. Загін з восьми бійців приступає до безпрецедентної рятувальної операції... Ви побачите війну очима американських солдатів, які здійснили висадку в Нормандії в так званий "День Д", що назавжди увійшов до літопису Другої Світової війни. Капітан Джон Міллер (Том Хенкс) отримує важке завдання. Разом із загоном з восьми чоловік Міллер повинен відправитися в тил ворога на пошуки рядового Джеймса Райана, три рідних брати якого, майже одночасно загинули на полях битв. Командування прийняло рішення демобілізувати Райана і відправити його на батьківщину до безутішної матері. Але для того, щоб знайти і врятувати солдата, крихітному загону доведеться пройти через всі кола пекла.
Показати деталі фільму

Фільм Врятувати рядового Раяна (1998) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.6/10 (1,010,324 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам