Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Зловісні мерці (1981)

The Evil Dead
360p Постер до фільму Зловісні мерці (1981)

Дивитись онлайн українською Зловісні мерці (1981)

Що найважливіше в молодіжному відпочинку? Звичайно, його невисока вартість. П'ятеро молодих людей, вирішивши заощадити, знімають на вихідні дешевий будинок. Постарілих будівля виглядає не кращим чином, але хіба це їх хвилює? Поки хлопці розвантажували багажник, найсміливіший з них, Еш, відправився на розвідку. Виявилося, що тут залишилися незвичайні знахідки колишнього господаря-археолога. Під час вечері в честь початку вихідних раптово відкрився люк, що веде в підвал. Скотт і Еш спускаються вниз, де знаходять багато дивного, зокрема, незвичайну книгу, кинджал і старий магнітофон з записом, зробленим колишнім власником будинку. Цікавість змусила хлопців прослухати плівку. Включена запис пробудила древнє зло, яке жило в стінах цього будинку. Першою нападу демонів піддалася Шеріл, яку духи заманили в ліс і згвалтували. Ледве вирвавшись з лап потойбічних монстрів, дівчина в розпачі намагалась розповісти про те, що сталося друзям, але була піднята на сміх. Вона вирішує виїхати, але завбачливі сили зла зруйнували єдиний міст, відрізавши всі шляхи до відступу. Хлопці один за іншим піддаються смертельним нападам. Кривава бійня триває до самого світанку. Єдиним вцілілим залишається Еш, який до останнього плекав надію про порятунок. Але навіть його не пощадила цей підступний будинок - в заключному кадрі фільму на юнака все ж нападає невидиме зло ..
Показати деталі фільму

Фільм Зловісні мерці (1981) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.5/10 (158,503 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам