Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Темне місто (1998)

Dark City
HD 1080p Постер до фільму Темне місто (1998)

Дивитись онлайн українською Темне місто (1998)

Фантастичний детектив "Темне місто" переносить глядача у світ, де немає ні минулого ні майбутнього, а тільки незрозуміле сьогодення. У темному місті панує вічна ніч, морок ніколи не розсіюється, а сонячного світла не буває. У цьому мороці люди засинають завжди в один і той же час - опівночі, коли Мандрівники зупиняють час, міняють вигляд міста та людські спогади. В одному з готелів міста, під час загального сну жителів, прокидається Джон Мердок. Він не пам'ятає свого минулого, не знає хто він такий, а тільки отримує дивний телефонний дзвінок, що попереджає, що за ним полюють. У міру власного розслідування Джон дізнається своє ім'я, а так само, що його вважають винним у скоєнні кількох убивств повій. За ним женеться поліція і таємничі бліді істоти, що володіють впливом на розум людини. Мердок дізнається, що ці Мандрівники - інопланетяни, які проводять свої експерименти з жителями міста. Мердок вирішує розібратися в те, що трапилося і зрозуміти чи дійсно він є вбивцею або все, що відбувається в цьому темному місті, помилкові спогади, впроваджені Мандрівниками.
Показати деталі фільму

Фільм Темне місто (1998) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.7/10 (169,853 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам