Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Багато галасу даремно (1993)

Much Ado About Nothing
480p Постер до фільму Багато галасу даремно (1993)

Дивитись онлайн українською Багато галасу даремно (1993)

Дотепна, знята в комедійному стилі картина, за мотивами однієї з п'єс Шекспіра «Багато шуму з нічого» не залишить байдужим жодного кіномана подивилися цей фільм. Дочка дона Леонардо шалено закохана в Клаудіо. Молоді люди готуються до весілля. У цей час до них у гості приїхав дон Педро разом зі своїм братом-бастардом Хуаном. Дізнавшись про таку хвилюючою новини, дон Педро береться за організацію весілля. Всі з вигляду йде добре, але насправді дон Хуан бажає своєму брату неприємностей і він готовий на все аби напаскудити своєму родичу, а також всім тим, хто є наближеним до нього. Дон Джон що б розладнати весілля Геро і Клаудіо, звинувачує Геро в тому що він невірний.Здається що дізнатися істину вже не можливо. Але насправді це всього лише багато шуму з нічого. Фільм знятий в змішано англійсько-американському стилі.Це легкий, звичайний, життєрадісний, дотепний фільм, який був номінований на одну з нагород Каннського кінофестивалю.
Показати деталі фільму

Фільм Багато галасу даремно (1993) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.4/10 (40,050 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам