Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Це могло статися з тобою (1994)

It Could Happen to You
480p Постер до фільму Це могло статися з тобою (1994)

Дивитись онлайн українською Це могло статися з тобою (1994)

Сюжет фільму "Це могло статися з тобою" (It Could Happen to You) розгортається навколо молодого поліцейського на ім'я Чарлі Ленг - доброго, чесного, щедрого. Але йому не пощастило в житті - він одружений на жадібної та до того ж дуже дурній жінці. Всі її розмови з ним зводяться до одного - до грошей і тільки до грошей. Вона постійно змушує його купувати лотерейні квитки, щоб, якщо їм пощастить, вони б виграли велику суму грошей, та розбагатіли. Але не так мислить наш герой. Його, гроші так пристрасно не цікавлять. Він любить допомагати людям і, якщо знадобиться, він може віддати останнє, що у нього є, щоб допомогти людині. Одного разу він зайшов з другом поліцейським, в невелике кафе, щоб перекусити і, коли він став розраховуватися за обід, у нього не виявилося грошей, щоб дати чайові офіціантці і він пообіцяв їй, що якщо він виграє в лотерейний квиток, він дасть їй половину виграшу. І ось, відбувається чудо, він виграє 4 мільйона доларів. Чарлі тепер дуже багата людина, але гроші не запаморочили йому голову, як його дружині. Він пам'ятає про свою обіцянку. Що ж станеться далі з нашим героєм, який сюрприз чекає його попереду, ви дізнаєтеся, подивившись цю чудову мелодраму.
Показати деталі фільму

Фільм Це могло статися з тобою (1994) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (30,181 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам