Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Доктор Хто. День Доктора (2013)

Doctor Who. The Day of the Doctor
HD 720p Постер до фільму Доктор Хто. День Доктора (2013)

Дивитись онлайн українською Доктор Хто. День Доктора (2013)

Кінокартина «День Доктора» є продовженням популярного серіалу, коли щось не сходиться з усіх екранів країни. Сюжет фільму перенесе телеглядачів в три різних вимірювання часу. Перше з них - Англія за часів Єлизавети Першої, далі - сучасна Велика Британія, а також - в Час Війни, в який герою судилося прийняти найважливіше в його житті рішення. У центрі фільму - історія трьох подій, які відбуваються паралельно, в різних часових та просторових вимірах. У картинній галереї Лондона серед полотен прокидаються злі сили. Середньовічна Англія в цей час переживає часи жорстокого змови. А у Всесвіті починається кривава космічна битва. Найвідповідальніша місія лягає на плечі Доктора. І тепер все залежить від одного єдиного дня - Дня Доктора. Героєві належить впоратися з трьома проблемами, від вирішення яких залежить не тільки майбутнє однієї країни, але і всієї планети.
Показати деталі фільму

Фільм Доктор Хто. День Доктора (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: /10 (0 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам