Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дружина мандрівника в часі (2009)

The Time Traveler's Wife
360p Постер до фільму Дружина мандрівника в часі (2009)

Дивитись онлайн українською Дружина мандрівника в часі (2009)

Чиказький бібліотекар Генрі Детембле страждає від рідкісного генетичного захворювання. Він може спонтанно переміщатися в часі, абсолютно не контролюючи ситуацію. Прояви жахливого дару завжди застають героя зненацька. Вперше здатності Генрі проявляються ще в п'ятирічному віці. Але одного разу в бібліотеці його реальність перетинається з життям молодий скульпторки на ім'я Клер. Між ними зароджується справжнє почуття. Потім чоловік подорожує в дитинство і юність своєї обраниці. Він віддає героїні список з зразковими датами своїх появ. Кілька зустрічей на хронологічному зламі років дуже зближують двох людей. Клер розуміє, що любить дивного мандрівника. Одного разу вона погоджується стати його дружиною. Але кошмар тільки починається, коли на весіллі виникає сорокарічний Генрі замість молодого нареченого. Кожне нове зникнення і поява героя немов відриває частинку душі нещасної Клер. Після декількох спроб завести дитину пара розуміє, що відхилення може передатися у спадок. Генрі робить вазектомію, але незабаром виникає з минулого в більш ранній період часу. Після ночі любові Клер розуміє, що вагітна. У героїв народжується дочка Альба. Але розплата за нескінченну любов вже близька. У 43 роки Генрі виявляється в вагоні поїзда в люті холоди. Він обморожують ноги і в результаті змушений пересісти в інвалідний візок. Подружжя розуміють, що безпорадний мандрівник у часі вже не зможе захиститися від небезпеки і загине. Так і трапляється. Герой стає жертвою випадкового пострілу. Він повертається до дружини і дочки, щоб померти у них на руках. Але відбувається неймовірне! Через 4 роки Генрі з минулого знову з'являється в житті Клер, а потім зникає. Але дівчина буде чекати його вічно.
Показати деталі фільму

Фільм Дружина мандрівника в часі (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (125,251 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам