Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Хроніка (2012)

Chronicle
HD 1080p Постер до фільму Хроніка (2012)

Дивитись онлайн українською Хроніка (2012)

Головному герою фільму Ендрю Детмер дуже погано живеться в рідному домі. Папаша підлітка - запійний алкоголік. Мати давно невиліковно хвора: її вбиває рак, тому їй зараз не до сина. У озлобленого на весь світ хлопця є лише одна радість - недавно куплена відеокамера. З нею він не розлучається навіть уві сні. У підлітка є ще один родич - двоюрідний брат Метт, розумник і філософ. Відправившись на шкільну вечірку і за звичкою прихопивши з собою камеру, Ендрю потрапляє у вир найнеймовірніших подій. Спершу він отримує по зубах від хулігана, а прийшовши до тями вже на вулиці, знайомиться там з першим хлопцем школи - Стівом, який тягне його за собою в ліс і стверджує, що в частіше вони з Меттом знайшли «класну штуку», і її потрібно зафіксувати на плівку. З'ясовується, що приятелі виявили дивну дірку в землі, з якої виходить пронизливий свист. Трійця не змогла встояти перед спокусою досліджувати цей отвір. В кінці довгого і гладкого тунелю друзі побачили величезний сяючий кристал, доторкнулися до нього і прийшли до тями лише вранці біля будинку. Після цього нічної пригоди хлопці виявили у себе неконтрольовані паранормальні здібності, зокрема телекінез, і стали працювати над їх освоєнням і удосконаленням. Спочатку хлопці дуріють і використовують свої нові можливості для того, щоб задирати спідниці знайомим дівчатам. Але поступово їх «жарти» стають все більш злими. Особливо загострюється Ендрю. Стів намагається урезонити одного, але той в пориві гніву вбиває його. Метт розуміє, що повинен зупинити остаточно здурілого кузена до того, як той встигне зруйнувати все місто. В кінці відбувається фінальна битва, в результаті якої безумець гине, і брат відносить його тіло в Тибет.
Показати деталі фільму

Фільм Хроніка (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (217,235 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам