Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Клік: з пультом по життю (2006)

Click
HD 1080p Постер до фільму Клік: з пультом по життю (2006)

Дивитись онлайн українською Клік: з пультом по життю (2006)

Архітектор Майкл Ньюман завжди вибирає кар'єру, думаючи, що на сім'ю у нього завжди вистачить часу коли-небудь потім. У нього є красуня-дружина Донна і парочка чудових дітлахів, але хіба це і мережа найголовніше? Він забігали і втомився в гонитві за матеріальним благополуччям. Йому не хочеться порожніх сварок, хвороб, рутини. От би отримати девайс, здатний перемотати час! Одного разу, намучилися від побутових проблем, Майкл вирішує відправитися в магазин і придбати універсальний пульт, щоб хоча б телевізор його не засмучувати. Пізно ввечері вже все виявилося закрито, крім єдиного супермаркету, де чоловік зустрічає таємничого Морті. Той дає йому пульт, який може управляти життям і часом. Тепер не доведеться слухати довгі тиради начальства, не потрібно хворіти, перемотати можна все, що завгодно, займаючись тільки тим, що насправді важливо. Ньюман досягає неймовірних висот в бізнесі, він не бачить ні суперечок, ні неприємностей. Однак в один прекрасний момент раптом розуміє, що пропустив також і щось важливе, зовсім випав з життя і не помітив, як навколо нього все змінилося. До того ж пульт запам'ятав все, що Майкл колись перемотав і повторює це самостійно, із завидною регулярністю. Аби не допустити більше в цьому брати участь, Ньюман просить Морті забрати пристрій, але воно не має бути повернуто. Сварка призводить до чергового стрибка в часі, і ось - він товстий, на «Майбаху», його колишня дружина вийшла заміж за тренера з плавання, а батько давно помер. На весіллі сина він отримує обширний інфаркт і вмирає, але виявляється в тому самому супермаркеті, багато років тому. Все це було лише перевіркою, а знайшовши вдома на столику пульт із запискою від Морті, він просто кидає девайс в урну.
Показати деталі фільму

Фільм Клік: з пультом по життю (2006) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (255,359 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам