Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Кохання і танці (2009)

Love N' Dancing
360p Постер до фільму Кохання і танці (2009)

Дивитись онлайн українською Кохання і танці (2009)

Чарівна Емі Смарт ( «Ефект метелика», «Адреналін») в молодіжній мелодрамі «Любов і танці», знятої в кращих традиціях таких хітів, як «Крок вперед» і «Брудні танці». Неймовірна історія кохання звичайної вчительки і колишнього танцюриста, який втратив віру в себе. Джессіка Донован живе зовсім звичайним життям шкільної вчительки. У неї є чоловік - упертий трудоголік, вічно пропадає у відрядженнях і на ділових зустрічах. Але одного разу сірі будні нудьгує викладача розквітають новими фарбами. Джессіка знайомиться з колишнім професійним танцюристом Джейком Мітчеллом, який колись блищав на всіляких конкурсах. Хлопець страждає комплексом неповноцінності через свого невеликого недуги. Справа в тому, що він з народження повністю позбавлений слуху, що заважає йому повністю розкрити свій творчий потенціал. У Джейка є відносини з його колишньою партнеркою по танцях Корін, але все не так гладко, як хотілося б. Дві заблукалих душі зустрічаються, щоб розфарбувати свій світ заново, знайшовши свободу і незалежність від сірої рутини.
Показати деталі фільму

Фільм Кохання і танці (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (1,519 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам