Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Леон (1994)

Leon / Léon
HD 1080p Постер до фільму Леон (1994)

Дивитись онлайн українською Леон (1994)

Леон - жорстокий і холоднокровний найманий вбивця. Він веде відокремлений спосіб життя, а кращим другом вважає кімнатна квітка. Спілкується чоловік тільки з мафіозо на ім'я Тоні, але іноді перекидається парою слів зі своєю сусідкою Матільдою, дівчинкою з неблагополучної сім'ї. Одного разу її батько, замішаний в темних справах, накликає на себе гнів начальника групи з департаменту по боротьбі з наркотиками, саркастичного любителя класики і психопата Нормана Стенсфілда на прізвисько Стен. Коли дитина відправляється в магазин, «правоохоронці» вриваються в квартиру і вбивають її сім'ю. Повернувшись додому, Матильда бачить трупи, все розуміє і дзвонить до Леона в сусідні двері. Несподівано для себе той впускає дівчинку і вона пропонує йому операцію: ведення домашнього господарства замість навчання ремеслу «чистильника», щоб коли-небудь помститися за смерть свого чотирирічного брата. Спочатку чоловік відмовляється, але потім погоджується на пропозицію, і їхні стосунки починають потроху вибудовуватися. Поступово він переймається теплими почуттями до важкого підлітка і навіть знищує одного з катів її сім'ї. Тим часом Матильда вирішує розібратися зі Стеном, але той зауважує «вбивцю», а після надсилає на квартиру героїв опергрупу. Зав'язується перестрілка, під час якої поранений чоловік рятує дівчинку і намагається піти, переодягнувшись у форму загиблого спецназівця, але начальник департаменту розстрілює його прямо біля дверей. Думаючи, що кілер мертвий, він нахиляється над тілом. Леон відкриває очі і простягає йому «подарунок» - чеку від гранати. Лунає вибух, який забирає життя обох. Матильда відправляється до Тоні, який велить їй забути все і повернутися до навчання. Дівчинка підпорядковується і в шкільному саду висаджує улюблена рослина свого друга.
Показати деталі фільму

Фільм Леон (1994) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.6/10 (835,369 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам