Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мачуха (1998)

Stepmom
480p Постер до фільму Мачуха (1998)

Дивитись онлайн українською Мачуха (1998)

Буває так в житті, що у чоловіка є любляча дружина, чудові діти, прекрасний будинок, але він йде до іншої жінки, більш молодої і енергійної. Криза середнього віку? Можливо. Саме так сталося з героєм художнього фільму "Мачуха" - процвітаючим адвокатом Люком Харрісоном, який пішов від своєї дружини Джеккі до молодої дівчини - фотографа Ізабель. З колишньою дружиною у Люка залишилися гарні стосунки, але спільне життя з Ізабель ускладнило присутність дітей по вихідних. Для 12-річної Енн і 7-річного Бена Ізабель всього лише ненависна мачуха, з якою їм доводиться спілкуватися в зв'язку зі сформованою ситуацією. Ізабель щосили прагне подружитися з дітьми і налагодити з ними відносини, але Джекі, використовуючи свою владу і вплив, робить все, щоб діти любили тільки її. Однак, ситуація кардинально змінюється, коли Джеккі дізнається, що дуже хвора.
Показати деталі фільму

Фільм Мачуха (1998) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.7/10 (51,772 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам