Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Марлі та Я (2009)

Marley & Me
HD 720p Постер до фільму Марлі та Я (2009)

Дивитись онлайн українською Марлі та Я (2009)

Закохані Джон і Дженні Гроган відзначають власне весілля. Пізно ввечері, коли всі гості вже розійшлися, герої можуть відверто поговорити про те, чого хочуть від життя і від своєї майбутньої сім'ї. Дженні заявляє чоловікові, що у неї є план їхнього сімейного життя, і перший пункт в ньому - переїхати з холодного, мокрого Мічигану в сонячну Флориду. Проходить деякий час, і Гроган виявляються на залитому сонцем узбережжя. Наступний пункт у списку Дженні - знайти хорошу, перспективну, високооплачувану роботу. Подружжя працюють газетними репортерами, тому їм обом однаково непросто влаштуватися в абсолютно незнайомі видання без зв'язків і знайомств. У Дженні, в силу великого досвіду, це виходить досить швидко, але і Джон - не підводить. Своєю чарівністю і харизмою він пробиває собі дорогу в найбільше друковане видання штату. Тепер герої забезпечені і варто подумати над наступним пунктом у списку - оренда власного будинку. Після недовгих пошуків подружжя знаходять чудове житло, яке настільки затишне і миле, що в ньому хочеться прожити все життя. Поступово герої підбираються до наступного пункту в плані, пункту, який найбільше лякає Джона - спільна дитина. Дженні хоче дітей, але сама не впевнена, що готова до них, а Джон і зовсім сумнівається в тому, що зараз їм потрібно про це думати. Колега радить героєві спочатку завести собаку, щоб переглянути на ній, наскільки вони готові до повноцінної сім'ї. Джон вирішує, що це чудова ідея, і одного разу сонячним ранком подружжя виявляються в собачому розпліднику, де беруть чарівного цуценя лабрадора. Вони називають його на честь знаменитого ямайського реггі-співака Марлі. Песик абсолютно чарівний, але незабаром по приїзду додому, він починає доставляти своїм власникам масу клопоту. У будинку не залишається жодного безпечного місця, жодної не пожований речі, до того ж Марлі обожнює зірватися з повідка і втекти. Але незважаючи на всі труднощі і проблеми з його вихованням, незабаром саме цей пес стає для героїв тим близьким другом і членом сім'ї, який підтримує їх стосунки протягом усього життя.
Показати деталі фільму

Фільм Марлі та Я (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (129,196 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам