Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Обійми мене (2009)

Embrace me
360p Постер до фільму Обійми мене (2009)

Дивитись онлайн українською Обійми мене (2009)

Фільм "Обійми мене" розповідає про життя кількох молодих людей, різних за характером, принципами, способом життя, які просто живуть. Макс - звичайний продавець автомобілів, який без розуму від стритрейсинга - вуличних гонок. Хімік - як можна здогадатися з його прізвиська - хороший хімік, який працює в косметичній компаній. а Лера - телеведуча, що веде ранкову передачу на одному з каналів. Але є тема, що так чи інакше доторкнулася до їх долі - наркотики та СНІД. Відповідальність за свої вчинки не можливо перекласти на когось. Чиясь помилка обійшлася без наслідків, дякуючи вдачі, а для когось - назавжди змінила життя... Ідея фільму дуже актуальна в наш час, так як проблема, описана в цьому фільмі все більше і більше мучає головним болем людей, незалежно від їх професії, статусу або сімейного стану. Тільки за фільм на таку тему вже можна сказати «Спасибі». Це фільм-застереження. Фільм, після перегляду якого залишаються сильні враження. Фільм, який розповідає про життя, життя без рожевих окулярів.
Показати деталі фільму

Фільм Обійми мене (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: /10 (0 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам