Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Останній танець 2 (2006)

Save the Last Dance 2
360p Постер до фільму Останній танець 2 (2006)

Дивитись онлайн українською Останній танець 2 (2006)

Молода дівчина, з Чикаго, Сара захоплюється танцями. Балет в житті дівчини займає перше місце. Вона все своє життя мріє стати успішною і знаменитою балериною. Щоб втілити в життя свою заповітну мрію і довести, що у неї є перспективне майбутнє в світі балету, Сара їде в Нью-Йорк, де хоче вступити у відому школу танців. Завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливості та величезному бажанню досягти своєї мети, Сара вступає в цю школу. Дівчині доводиться повністю віддатися навчанню і забути про інші принади життя. Внаслідок напруженої і трудомісткої роботи мрія Сари поступово починає збуватися. Їй пропонують танцювати на великій сцені. Героїня досягає великих висот у світі танців і стає знаменитою танцівницею. Чим більше стає її популярність, тим менше їй хочеться продовжувати займатися балетом. У серце дівчини вселяється любов до молодому музиканту і її життя набуває абсолютно новий ритм. Від цього в цілому змінюються погляди на життя і мрії Сари. Тепер їй хочеться знайти свободу і після довгих роздумів і коливань Сара вирішує кинути балет і зайнятися новим видом танців, таким як хіп-хоп. Завойовуючи нові вершини і любов Сара знову починає працювати в поті чола, але вже в іншому напрямку.
Показати деталі фільму

Фільм Останній танець 2 (2006) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.8/10 (542 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам