Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Острів проклятих (2010)

Shutter Island
HD 1080p Постер до фільму Острів проклятих (2010)

Дивитись онлайн українською Острів проклятих (2010)

Маршал Тедді Деніелс з напарником Чаком Оулом відправляються на острів Шаттер в лікарню для психічно хворих злочинців Ешкліфф для розслідування втечі серійної вбивці Рейчел Соландо. Звичайні пацієнти тут живуть в загальних корпусах, а особливо небезпечні злочинці - у військовому форте. Тедді вічно скаржиться на головний біль. Йому не допомагають ніякі ліки. Це почалося після загибелі дружини Долорес. Жахлива трагедія постійно сниться судовому приставу. Головлікар Коулі розповідає, що Рейчел засудили за вбивство трьох своїх дітей. Жінка була впевнена, що живе вдома, а доктора - це листоноші і молочники. Маршал допитує всіх людей, але це не дає ніякого результату. До того ж одна пацієнтка радить чоловікові якомога швидше втекти з острова. Тедді хоче відшукати Ендрю Леддіса, через якого загинула Долорес. Санітари знаходять Рейчел у занедбаного маяка. Головний герой пробирається в корпус з особливо небезпечними злочинцями. Тут пристав зустрічає хворого, який повідомляє про експерименти над ув'язненими. Біля старого маяка, в печері на кручі, Тедді знаходить справжню Соландо. Маршал дізнається, що жінка раніше працювала психіатром, але після спроб висвітлити відбувається на острові правду її саму перетворили на хвору. Вона пояснює, що пацієнтів накачують наркотиками і проводять над ними операції, перетворюючи їх у безособових «овочів». Чак зникає. Лікарі переконують Деніелс, що ніякого напарника не було. Тедді в пошуках одного пробирається в маяк, але вежа марна. В результаті виявляється, що герой насправді є тим самим Ендрю Леддісом, раніше дійсно працюють федеральним маршалом, які вбили 2 роки тому свою дружину. Весь цей час він був пацієнтом психічної лікарні, і розслідування чоловік придумав.
Показати деталі фільму

Фільм Острів проклятих (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (917,108 голосів)
Рейтинг: 7.4/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам