Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Помаранчева любов (2006)

Orangelove
480p Постер до фільму Помаранчева любов (2006)

Дивитись онлайн українською Помаранчева любов (2006)

Роман і Катя стають учасниками містичної гри, головна умова цієї гри не виходити з квартири. Гра закінчиться відразу ж після смерті господаря квартири, який знаходиться в інвалідному кріслі. Здавалося б відмінний приз квартира в центрі Києва і плюс двісті тисяч євро. Однак думки про СНІД в мить змінюють осінню любов. На початку картини герої здали аналізи для перевірки на це захворювання. Під час цієї гри, за стінами квартири розгорається революція. Покинути межі квартири Роман не має можливості, а йому так хочеться все побачити через об'єктив. Під двері Романа та Каті підкидають листи, вони є єдиним способом зв'язку із зовнішнім світом. В одному з таких листів вони дізнаються страшні результати. Як тільки був розкритий пакет, від романтики не залишається і сліду. Отримавши такі новини, їм доводиться залишатися в замкнутому приміщенні, знаючи про таку проблему.
Показати деталі фільму

Фільм Помаранчева любов (2006) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.9/10 (913 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам