Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Гудбай, Леніне! (2003)

Good Bye Lenin!
480p Постер до фільму Гудбай, Леніне! (2003)

Дивитись онлайн українською Гудбай, Леніне! (2003)

Алекс завжди з ніжністю ставився до матері. Він поважав і захоплювався нею. Вона була затятою комуністкою і в роки існування НДР стала відомою особистістю. Але навіть найдостойніші люди вразливі перед недугами. На жаль, мати Алекса вразив інфаркт. Лікарі боролися за її життя. Вона практично впала в кому, і син готувався до гіршого. За цей час в країну прийшли зміни. Впала Берлінська стіна. Народ насолоджувався дарами капіталізму. Алекса всерйоз хвилювала така ситуація. Знаючи, що мати противниця всього буржуазного, він хвилювався про те, що прийде день, коли вона про все дізнається. За цей час їй стало легше, і Алекс перевіз хвору жінку додому. Тут обстановка була в стилі комунізму, з портретами Леніна на стінах. Дбайливий син вирішив не говорити про зміни в країні, щоб не засмучувати матір. Тепер його будинок став схожий на музей, де немає місця капіталізму. Як довго він зможе приховувати правду, хлопець не знав, але заради здоров'я матері довелося піти на обман.
Показати деталі фільму

Фільм Гудбай, Леніне! (2003) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.7/10 (122,372 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам