Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Блакитна лагуна (1980)

The Blue Lagoon
360p Постер до фільму Блакитна лагуна (1980)

Дивитись онлайн українською Блакитна лагуна (1980)

Радує якістю операторської роботи, фільм про двох юних Робінзон зробив дев'ятнадцятирічного Крістофера Аткінса і п'ятнадцятирічну Брук Шилдс знаменитими. В основу сюжету покладено однойменний роман Генрі де Вер Стекпула. Корабельна аварія могло стати останньою подією в житті малюків Еммелін і Річарда, але старий моряк Педді, який опинився поруч, затягнув хлопців в рятувальну шлюпку. Кілька днів дрейфували вони, втрачаючи надію на порятунок поки, нарешті, не пристали до вражаючої красою острова, де їм судилося прожити довгі роки, сподіваючись тільки на себе. Всупереч очікуванням, невиправний п'яниця виявився непоганим наставником для дітей і зумів навчити їх багато чому перш, ніж його недолугого існуванню прийшов кінець. Час минав, з чарівного пупса Еммелін перетворилася в прекрасну дівчину, а змужнілий Річард всерйоз прийняв на себе обов'язки добувача і годувальника. Дивитися онлайн «Блакитна лагуна» в нашому інтернет-кінотеатрі запрошуються всі шанувальники романтичних мелодрам. Подивитися фільм "Блакитна лагуна" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!
Показати деталі фільму

Фільм Блакитна лагуна (1980) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (55,169 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам