Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Кутіс (2014)

Cooties
Видалено! Постер до фільму Кутіс (2014)

Дивитись онлайн українською Кутіс (2014)

У звичайній американській школі день за днем не відбувається нічого цікавого: діти вчаться, викладачі намагаються донести до них важливу інформацію і пліткують один про одного, а в їдальні подають не найсмачніші страви. Тільки ось в один із днів харчове отруєння поміняє уявлення про діток, які вчаться в четвертому класі. Пустотливі учні молодшої школи зазвичай впадають в ступор при вигляді дорослих, але у фільмі «Кутіс» вони поводяться дуже зухвало. Деякі навіть готові грубіянити своїм педагогам. У чому ж причина раптової агресії? Курячі нагетси, які подавали на обід, містять в собі не тільки м'ясо птиці, але і небезпечний вірус. Поступово чарівні малюки перетворюються в жахливих зомбі, які із задоволенням поїдають своїх вчителів. Комедійний фільм жахів «Кутіс» покаже, що найстрашніше зло - це школярі, які мріють зжерти все навколо. Вчителям вдається сховатися в одному з класів. Але чи довго вони протримаються? Наближається час закінчення навчання. Як відреагують зомбі-дітки на своїх батьків? І наскільки швидко пошириться ця жахлива епідемія?
Показати деталі фільму

Фільм Кутіс (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (17,189 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Відео видалено на прохання:
ТОВ «Інтернет Копірайт Менеджмент»
вул. Виборзька , 42-а м. Київ, 03067, Україна
e-mail: [email protected]
http://ruprotect.com

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам