Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Випускний іспит (2014)

À toute épreuve
360p Постер до фільму Випускний іспит (2014)

Дивитись онлайн українською Випускний іспит (2014)

«Заради диплома вони готові на все!» - Так свідчить слоган нової французької комедії. І в ньому дійсно ховається правда про головних героїв фільму «Випускний іспит». Для них позитивна оцінка на фінальному шкільному тесті - питання життя і смерті. Точніше, так сильно хвилюється про своє балі лише один з героїв - Грег. Якщо він зуміє здати підсумковий іспит на відмінно, то перед ним відкриються двері престижного вузу, батьки виділять хлопчині велику суму грошей, а кохана дівчина нарешті відповість взаємністю. Але щоб досягти всього цього, Грег вирішує не вчитися ще наполегливіше, а хоче провернути відчайдушну аферу. Разом зі своїм кращим другом герой збирається проникнути в кабінет директора, де знаходяться відповіді на ті питання, які будуть задані учням під час тестування. Вирішивши зробити копію секретних паперів, хлопці й не підозрюють, що після цього почнеться, адже вчителі теж люди не дурні і подібний варіант розвитку подій вони передбачили заздалегідь.
Показати деталі фільму

Фільм Випускний іспит (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.3/10 (228 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам