Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Клівлендські полонянки (2015)

Cleveland Abduction
360p Постер до фільму Клівлендські полонянки (2015)

Дивитись онлайн українською Клівлендські полонянки (2015)

У центрі сюжету опиняється нічим не примітний американець, який веде відокремлений спосіб життя, живучи на самоті на околиці міста. Аріель Кастро ніколи не був розпещений жіночою увагою - жінки різного віку дивилися на нього швидше з презирством, ніж із зацікавленістю. З цієї причини він з юних років виплекав всередині себе ненависть до прекрасної половини людства. Коли ж ці почуття взяли гору над чоловіком, то він зважився на жахливі вчинки - став викрадати молодих жінок. Своїх жертв Аріель тримав у підвалі власного будинку, не випускаючи назовні ні під яким приводом. Основна сюжетна лінія розгортається навколо матері-одиначки на ім'я Мішель. Одного разу вона стала жертвою божевільного маніяка, який викрав її і кинув у темницю до інших полонянкам. Познайомившись з ними, Мішель намагається умовити «товаришів по нещастю» на втечу, але незабаром переконується, що це тільки зайвий раз розсердить психопата. Протягом багатьох років він ґвалтував і бив героїнь фільму «Клівлендські полонянки» і перетворив їх за цей час в матерів небажаних дітей. У загальній складності Мішель провела в підвалі його будинку більше 11 років. Особливу пікантність фільму додає той факт, що його сценарій написаний на основі реальних подій.
Показати деталі фільму

Фільм Клівлендські полонянки (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.7/10 (2,653 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам