Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Наркотик (2015)

Dope
HD 720p Постер до фільму Наркотик (2015)

Дивитись онлайн українською Наркотик (2015)

Головний герой фільму - темношкірий хлопець підліток. Він вчитися в старших класах американської школи, і живе в одному з найнебезпечніших районів Інглвуда, штат Каліфорнія. Таке середовище проживання і оточення хлопця, безумовно, позначається на його способі життя. Щоб забезпечити свою безпеку і не страждати від місцевих бандитів, він змушений спілкуватися з ними. Але це спілкування лише вимушена міра. Насправді у хлопця є високі цілі - виїхати з Інглвуда і стати студентом одного з найпрестижніших університетів - Гарварду. Але на дворі 90-ті, і самостійно відправитися назустріч кращого життя, здається неможливим. Але хлопчик щиро сподівається, і готовий на все заради своєї мрії. Але в його плани на життя втручається його величність випадок, який назавжди змінить все життя героя. Місцевий наркоторговець запрошує його до себе на вечірку на честь іменин. Відмовитися хлопець не може, адже тоді отримає масу проблем. Але, тепер абсолютно неясно, що для хлопця виявиться найгіршим вибором - неприязнь нового приятеля, або ж його дружба? ...
Показати деталі фільму

Фільм Наркотик (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.3/10 (64,162 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам