Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Нові пригоди Аладдіна (2015)

Les nouvelles aventures d`Aladin
360p Постер до фільму Нові пригоди Аладдіна (2015)

Дивитись онлайн українською Нові пригоди Аладдіна (2015)

Любителі безсмертної казки Тисячі і однієї ночі можуть знову поринути в загадковий Багдад. Сучасна французька версія казкової картини розповість абсолютно нову історію про прекрасну Шахерезаду, яка тужить за високими стінами прекрасного палацу, і її коханого Аладіна. Події розгортаються в переддень Різдва. Місцеві злодюжки Сем і Халід задумали проникнути в галерею і затіяти крадіжку. Але як водиться у невдачливих злодюжок, з ними трапляється курйозна ситуація, Сем потрапляє в руки цікавих дітей, що вимагають розповісти казку. Сем з ентузіазмом починає свою розповідь про Аладіна і несподівано сам стає героєм старої казки. Разом з другом він обманює людей, ховається від варти і страждає через кохання до Шахерезади, в той час як старий султан і його підступний візир мучать простий народ своєю тиранією. Танці, пісні - невід'ємна частина східної казки. Фільм «Нові пригоди Аладіна» воскресить в пам'яті глядачів забуті сторінки улюбленої книги, додавши сучасні мотиви.
Показати деталі фільму

Фільм Нові пригоди Аладдіна (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.7/10 (1,341 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам