Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

План заміжжя (2015)

With This Ring
480p Постер до фільму План заміжжя (2015)

Дивитись онлайн українською План заміжжя (2015)

Кінострічка знайомить глядачів з трьома жінками, у яких попереду буде досить складний рік. Героїні фільму «Заміж за всяку ціну» - давні подруги і, проживши вже третину життя, вони вирішують нарешті розсудливим. Але робити це просто так занадто нудно, тому жінки вирішують укласти між собою парі, де переможницею стане та, яка зуміє вийти заміж. При цьому кожна з героїнь впевнена, що їй не складе особливих труднощів знайти собі чоловіка. Але перш ніж прагнути змін, їм доведеться вирішити нагальні проблеми, яких у жінок вистачає. Амайя ніяк не забуде свого колишнього чоловіка - вона намагається зруйнувати його нові відносини. Іронія в тому, що героїня робить це не заради любові, а в якості помсти за зраду, як супутника життя Амайя його не розглядає. У триста схожі проблеми, от тільки вона переслідує колишнього коханого через те, що досі любить хлопця. А Вівіан, як це не дивно, закохана в батька своєї дитини ... таємно! Чи зуміють самотні героїні налагодити справи на особистому фронті? І кому з них все-таки вдасться зв'язати себе узами шлюбу?
Показати деталі фільму

Фільм План заміжжя (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (895 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам