Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Прискорення (2015)

Momentum
360p Постер до фільму Прискорення (2015)

Дивитись онлайн українською Прискорення (2015)

Жінки асоціюються у всіх з милими і ніжними істотами. Однак є й інші представниці слабкої статі. Таких як вона називають фатальними жінками. Алекс Фаррадей не просто красива і чарівна дівчина, але вона ще й володарка сильного характеру. Коли цього вимагає ситуація, героїня спокійно може проявити різкість і безжалісність. Дівчина є сильною особистістю, яка будь-яким способом домагається свого.

Вона готувалася до пограбування. План дій був продуманий до дрібниць. Його можна назвати ідеальним. Але є обставини, на які люди ніяк не можуть впливати. Прості збіги обставин. У результаті все проходить абсолютно не так, як планувалося спочатку. Єдине, що залишається Алекс, так це якомога краще сховатися і перечекати важкий період.

В даний час вона в бігах. Але як виявилося, це не єдина проблема молодої жінки. Неприємності якщо починаються, то вже тривають довго. Так і в житті Алекс. Крім того, що пограбування пішло не за планом, героїня ще й стає свідком вбивства. У неї є група людей, до складу якої і входить Алекс. Скоєно вбивство одного з членів її команди. За тим, що сталося стоять найманці міжнародного синдикату. А ватажком цих найманих вбивць є якийсь містер Вашингтон. Ці люди не звикли залишати свідків. Тепер їх метою стає Алекс Фаррадей. Дівчину потрібно знищити. Алекс і сама прекрасно розуміє, у що влипла. За своє життя їй доведеться поборотися. Причому викластися належить на всі сто відсотків.

Показати деталі фільму

Фільм Прискорення (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (10,767 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам